Svet-Stranek.cz
přihlášky jsou na světě! Stahujte, vyplňujte, posílejte...:-)
Letní Stanový Tábor TRILOBIT Ohrazenice

TÁBOR 2018:přihlášky jsou na světě! Stahujte, vyplňujte, posílejte...:-)

TÁBOR 2018

Tábor 2018 - Dva roky prázdnin
Přejeme hezký den, právě se zavítali na stránky letního stanového tábora TRILOBIT umístěný v překrásném okolí Brd v obci Ohrazenice.
Tábor je zaměřen na pobyt dětí v přírodě. Děti tráví celý čas v přírodě krásných brdských lesů. Učí se využívat přírodu pro pobyt v ní,celý den mají bohatý program plný zábavných her. Děti jsou ubytované ve stanech s podsadou. Každý rok je tábor v nějakého tématu (Pevnost Boyard, Mexiko, Husiti,...) který děti provází celým pobytem. Děti jsou rozděleni na oddíly podle věku.
Tábor se snaží zachovat původní tvář dětských stanových táborů jaké byly kdysi. Noční hlídky, bobříky odvahy, žádné telefony ani jiné elektronické zařízení. S rodiči a kamarády komunikují pouze přes dopisy (Samozřejmě v případě nutného, rychlého kontaktu to lze řešit s vedoucími přes telefon). Jde nám o to, aby děti zahodili facebooky, tablety a mp4 a 14dní strávili se svými vrstevníky a užili si táborový pobyt v přírodě, pohodě a plné her. V kuchyni máme výtečného kuchaře, který dětem každý rok vyvařuje jako o závod. A každý rok jim vaří, co jim na očích vidí. Občas zaskočí i vedoucí, co všechno dokáže pro děti udělat- ono vařit se s 70 hamburgerama a dělat dokonce i domácí bulky není jen tak! Záchody (latríny) jsou situované v klidné, zadní části tábora. Hned vedle jsou umývárny a sprchy. V případě, že jsou děti hodné a smutně koukají- je možnost přípravy sauny. :-)

Táááák, máte je tu- přihlášky na tábor! Již si ji můžete stáhnout! Tak honééém...
jelikož je o tábor každý rok větší a větší zájem, na nic nečekejte a zarezervujte si to svoje místo (minulý rok byl tábor zaplněn během tří dnů). Samozřejmě nás tento fakt velice teší, co nás pak ale mrzí je, když musíme někoho odmítnout. Tak si to svoje místo pohlídejte.

Abychom Vás trochu navnadili, zveřejníme Vám již dnes letošní téma CeloTáborovéHry

DVA ROKY PRÁZDNIN
Máte se opět na co těšit, my už na tom pilně pracujeme!

V červenci ahoj ❤
jakékoli další dotazy či při případných nesrovnalostech kontaktujte Našeho/ Vašeho provozovatele/ Hlavního vedoucího:
Martin Endršt 728 578 605

nebo pište na email: lst.trilobit@seznam.cz