TÁBOR 2017:JIŽ BRZY NAVIDĚNOU

TÁBOR 2017

Tábor 2017 - Jumanji
Přejeme hezký den, právě se zavítali na stránky letního stanového tábora TRILOBIT umístěný v překrásném okolí Brd v obci Ohrazenice.
Tábor je zaměřen na pobyt dětí v přírodě. Děti tráví celý čas v přírodě krásných brdských lesů. Učí se využívat přírodu pro pobyt v ní,celý den mají bohatý program plný zábavných her. Děti jsou ubytované ve stanech s podsadou. Každý rok je tábor v nějakého tématu (Pevnost Boyard, Mexiko, Husiti,...) který děti provází celým pobytem. Děti jsou rozděleni na oddíly podle věku.
Tábor se snaží zachovat původní tvář dětských stanových táborů jaké byly kdysi. Noční hlídky, bobříky odvahy, žádné telefony ani jiné elektronické zařízení. S rodiči a kamarády komunikují pouze přes dopisy (Samozřejmě v případě nutného, rychlého kontaktu to lze řešit s vedoucími přes telefon). Jde nám o to, aby děti zahodili facebooky, tablety a mp4 a 14dní strávili se svými vrstevníky a užili si táborový pobyt v přírodě, pohodě a plné her. V kuchyni máme výtečného kuchaře, který dětem každý rok vyvařuje jako o závod. A každý rok jim vaří, co jim na očích vidí. Občas zaskočí i vedoucí, co všechno dokáže pro děti udělat- ono vařit se s 70 hamburgerama a dělat dokonce i domácí bulky není jen tak! Záchody (latríny) jsou situované v klidné, zadní části tábora. Hned vedle jsou umývárny a sprchy. V případě, že jsou děti hodné a smutně koukají- je možnost přípravy sauny. :-)

Je to k nevíře, ale rok je zase za námi, a před námi už je další TÁBOR.

Letos připadá na termín 1.-15-.7.2017

Už se nám to blíží, určitě se nemůžete dospat jako my! 😊 Aby Vám to lépe utíkalo, můžete si přečíst a prostudovat táborový řád (odkaz níže). A pro úplné nedočkavce tu je seznam povinné výbavy, no a můžete jít balit!😂❤ Tak ať máte pěkné vysvědčení a v sobotu, ahoooojOdkaz:
https://ulozto.cz/!Y4hUqBpBxxdx/povinna-vybava-na- tabor-1-280-pdf
TÁBOR JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN! Těšíme se na Vás ❤
jakékoli další dotazy či při případných nesrovnalostech kontaktujte Našeho/ Vašeho provozovatele/ Hlavního vedoucího:
Šárka Šimonovská 605 438 602

nebo pište na email: lst.trilobit@seznam.cz